Breakfast Epiphanies. A exhibition of work by Duda – Silvija Travel Tips

Airijos ir Italijos kilmės dailininkas Davidas Uda ,kuris yra žinomas kaip Duda, dabar gyvena ir dirba tarp Dublino ir Niujorko.
Neseniai įvyko šio tarptautiniu mastu žinomo menininko individualus šou Airijos galerijoje “Sol Art Gallery” Dubline , Dawson gatveje.

Čia buvo pristatyti jo naujausi darbai. Į parodą susirinko daugybė Dudos meno gerbėjų , kolekcionierių, dailininkų , draugų ir šeimos narių. Duda JAV atstovauja “The World Trade Gallery” Niujorke, kur kartu su “Silverstein Properties” buvo pakviestas tapti vienu iš 33 tarptautiniu mastu pripažintų menininkų, dalyvaujančių 4-ame Pasaulio prekybos centre vykusiame įspūdingame projekte. Darbas buvo pradėtas šiais metais ir buvo plačiai paplitęs ir žinomas. Duda pagirtas už jo darbą. “In the Bloom” – tai Dudos duoklė rugsėjo 11 d. aukoms. 2606 baltos gėlytės žaliame fone simbolizuoja aukų skaičių . Dudos darbas buvo atliktas 69 aukšte, 5000 kvadratinių pėdų teritorijoje su vaizdu į Pasaulio prekybos centro memorialinę svetainę. Duda tarptautiniu mastu žiūri į kolekcininkų akis su savo unikaliu šiuolaikinio pop meno stiliumi, papildydamas vis didėjantį portfelį savo asmeninėmis kolekcijomis būsimoms parodoms ir
užsakymais savo darbų gerbėjams.

Link to art work:  solart.ie/Artist-Duda

Artist website:  www.duda.ie