CONGRATULATIONS TO TOM TRAVERS – TRAVEL MEDIA AWARDS – SILVIJA TRAVEL TIPS

I was delighted to see Tom Travers, General Manager of the Beacon Hotel, New York awarded the “Best Pleasure to Work with in 2018” award at The Travel Media Awards sponsored by Shannon Airport. The awards ceremony took place at The Shelbourne Hotel in Dublin.

I have known Tom for a number of years meeting him at IPW and travel trade events in Ireland. I also had the great pleasure to stay at the Beacon Hotel during a visit to New York. Situated New York’s Upper Westside it is conveniently located close to the subway and is a great location from where to explore New York.

Congratulations to Tom Travers and thank you to TravelMedia.ie for a fabulous event. #TMevents

Silvija Zalepugiene, Silvija Travel Tips

Silvija Zalepugiene, Silvija Travel Tips with Tom Travers, General Manager of the Beacon Hotel, New York at the Baltic Region party at IPW18

Mano pirmieji įspūdžiai Niujorke prasidėjo viesbutyje “Beacon”.

Šis viešbutis įsikūręs Manheteno viršutinėje vakarinėje dalyje, visai šalia Niujorko Centrinio parko. Netoli viešbučio išsidėstę tokie svarbūs statiniai kaip Amerikos gamtos istorijos muziejus, “Lincoln Center Plaza” ir “Beacon” teatras. Kelios minutės nuo viešbučio – ir jūs jau požeminėje Metro stotyje, iš kur greitai galima pasiekti Niujorko miesto centrinę dalį.

Viešbutyje gali pasijusti lyg namie- puikūs kambariai ir apartamentai su virtuvėlėmis, turinčiomis visą būtiną įrangą maisto gamybai. Kambariuose didžiuliai plokščiaekraniai televizoriai ir belaidis internetas. Puikus Niujorko vaizdas atsiveria žiūrint pro langą. Tiesiog būdamas kambaryje tu gali grožėtis saulėlydžiu tarp didmiesčio dangoraižių.

Viešbutyje yra verslo centras susitikimams, taip pat siūlomos skalbyklos paslaugos ir bagažo saugykla. Šalia vestibiulio yra rami ir patogi erdvė lankytis ar skaityti, ir atsipalaiduoti.

Viešbutis “Beacon” yra labai gerai vertinamas ne tik vietinių niujorkiečių , bet ir svečių iš viso pasaulio dėl labai patogios išsidėstymo vietos, dėl aukšto aptarnavimo lygio, dėl paslaugų suteikiamų svečiams. Į šį viešbutį visada norisi sugrįžti.