Dublino Žirgų Šou 2018 – Silvija Travel Tips

Vienas iš svarbiausių ir didžiausių vasaros įvykių Airijoje yra Dublino Žirgų Šou (Dublin Horse Show), vykstantis kiekvienų metų rugpjūčio mėnesį. Pirmą kartą Dublino žirgų šou įvyko 1864 metais ir šiemet jau šventė 144 metines. Parodą surengė ir organizavo “Royal Dublin Society” (RDS), šiais metais pritraukdama daugiau nei 100 000 žmonių .

“Dublin horse show” dalyvavo apie 1600 arklių iš viso pasaulio, kurie įspūdingai pasirodė įvairiose žirgų varžybose. Penkių dienų renginyje įvyko 134 konkursai, įskaitant 14 tarptautinių žirgų jojimo varžybas. Jų metu žiūrovai galėjo grožėtis įspūdingais žirgų šuoliais bei mėgautis žirgų grakštumu, žavesiu ir puikiu pasirodymu. Tai didžiausias ir aukščiausio lygio tarptautinis žirginio sporto renginys, vykstantis Airijoje.

Pasaulinės “Jumping Nations Cup” varžybos dėl “Aga Khan Trophy” airiams buvo skausmingos: pirmoji vieta ir trofėjus atiteko Meksikos komandai, kuri pasirodė iš tiesų labai puikiai ir tikrai buvo verta šio puikaus prizo. Airijos komanda finišavo kartu su Prancūzija ir Italija, ir buvo antri.

Viena iš spalvingiausių, madingiausių , gražiausių dienų šiame “Dublin Horse Show” yra “Ladies’ Day “( Damų Diena). Tai ypatinga vieta pademonstruoti savo stilių, kūrybiškumą ir eleganciją. Kiekvienais metais šimtai ponių ir panelių, unikaliai ir originaliai pasipuošusių šiai šventei, pripildo visą RDS . Tokio grožio ir tiek daug stilingų damų vienoje vietoje nėra tekę matyti. Būtinas aksesuaras- skrybėlaitė. O jau jų įvairovė! Stilistai čia turi kur pasireikšti. Visos moterys gali dalyvauti stilingiausios damos rinkimuose , tik reikia užpildyti prašymo formą ir laukti komisijos įvertinimo.

Nugalėtojos laukė puikūs prizai: €10000 vertės dovanų čekis, VIP kelionė keltu į Angliją dviems. Atvykus į Jungtinę Karalystę galimybė pasimėgauti 3 naktimis viešbutyje “5 * Lowry”, Mančesterio centre.Ir dar- “Longines Conquest” šveicariškas laikrodis, kuris yra subtilumo ir elegancijos derinys, apimantis ir pačias sudėtingiausias technines charakteristikas.

“Dublin Horse Show” yra laikomas vienu iš aukščiausio lygio žirgų varžybų visame pasaulyje. Ištisos kartos metų metais dalyvauja šiame kasmetiniame Dublino Žirgų Šou. Žmonės šeimomis, su draugais ir svečiais atvyksta į šį žirgų pasirodymą puikiai praleisti laiko, bendrauti, pamatyti ir save parodyti. Tai ypatinga šventė, kuri tęsėsi ištisas penkias dienas. Ir aš, dalyvaudama šioje šventėje , turiu tikrai unikalią patirtį, kurią gali suteikti tik “Horse Show”.

Silvija Travel Tips www.silvijatraveltips.com