“Dublino konferencijų centras” – Silvija Trave TIps

“Dublino konferencijų centras” (The Convention Centre Dublin) – apdovanojimų pelniusi MICE susitikimų ir paskatinamųjų kelionių vieta 

 Dublino konferencijų centras (CCD) neseniai laimėjo aukso apdovanojimą už „Geriausią užjūrio konferencijų centrą“ „M&IT Industry Awards 2020“ renginyje, vykusiame Londone „Evolution“, Battersea parke.  „CCD“ laimėjo apdovanojimą šioje kategorijoje jau 10 metų iš eilės.  Už „M&IT pramonės apdovanojimus“ balsuoja žurnalo „Susitikimai ir paskatos“ skaitytojai.  Renginio vieta įveikė didelę penkių pagrindinių konferencijų centrų, įskaitant „Bella Center Copenhagen“, „CCIB Barcelona“, „RAI Amsterdam“ ir „Monaco“ Grimaldi forumą, konkurenciją.

 Taigi, kuo ypatinga ši apdovanojimų pelniusi MICE vieta.  „CCD“ profesionalų komanda privertė atsisakyti išskirtinių paslaugų. CCD yra tikrai ikoniškas pastatas iš vidaus ir išorės kurio architektūra yra ypatinga ir išskirtinė.

 Ar tai būtų MICE renginys, intymi konferencija 50-ies žmonių susitikimui , ar tarptautinis kongresas su 5000 dalyvių , ši vieta tinkama visiems .CCD  pasaulinės klasės konferencijų centro dizainas, turintis stulbinančią daugiapakopę sėdimų vietų auditoriją, šešias parodų sales ir įvairių posėdžių kambarių bei salių asortimentą, puikiai tinka rengti dideles ir mažas konferencijas, kongresus ir MICE  įvykius.

 Šias susitikimų erdves papildo šešios erdvios, lengvai užliejamos fojė, idealiai tinkamos registracijai ir tinklo priėmimams, taip pat pokylių salės talpinančios iki 3000 svečių.

Čia yra 22 daugiafunkciai kambariai, kuriuos galite pasirinkti iš CCD aukštos kokybės konferencijų salių, surengtindaugybę įvairių konferencijų renginių, įskaitant pardavimo konferencijas, metinius visuotinius susirinkimus, produktų pristatymus, tarptautinių asociacijų konferencijas, įmonių konferencijas, taip pat partijų politinius ir vyriausybės renginius. 

 CCD – pasaulinio lygio konferencijų vieta Airijos sostinės centre.  Įsikūręs “Docklands”, tik 15 minučių nuo Dublino  oro uosto, miesto,  finansų ir technologijų centro, CCD yra ypatinga vieta tinkama apsvarstyti artimiausius tarptautinius susitikimus ir skatinamąsias keliones (MICE)

The Convention Centre Dublin www.theccd.ie