Kviečiame į vienuoliktąją Lietuvos gastronomijos savaitę! 

Jau ketvirtus metus Gastronomijos savaitė vyksta ne tik didžiuosiuose miestuose, bet visoje Lietuvoje – tokiu būdu tikimasi paskatinti Lietuvos gastronominį turizmą, geresnį regionų pažinimą, autentiškų lietuviškų skonių bei vietų atradimą. Šiemet festivalyje dalyvauja 51 restoranas iš VilniausVidurio ir Pietų Lietuvos beiPajūrio regiono.

Lietuvos gastronomijos savaitė jau ketvirtą kartą rengiama pavasarį, kuomet bus galima pasimėgauti šiltesniu oru, ilgesniais vakarais bei šviežiomis pavasario gėrybėmis. Šios Gastronomijos savaitės tema – „22 skonių spalvos“, nes būtent spalvos atbunda pavasarį, po Šv. Velykų, tad ir patiekalų tikimės spalvingų ir spinduliuojančių pavasariu.

Kaip įprasta festivalio metu svečiai bus kviečiami apsilankyti gastronominiuose renginiuose, o restoranuose galės rinktis degustacinius meniu už 20, 30 arba 40 Eur, kuriuose restoranų šefai džiugins tokiais patiekalais kaip Geltonpelekio tuno ir jūros velnio karpačio, pomidorų – aviečių gaspačo, krevetėmis įdaryti ravioliai, žemoje temperatūroje ruošta erienos nugarinė bei daugelis kitų patiekalų, kurie nepaliks abejingų.

Kaip ir kiekvienais metais prieš prasidedant Gastronomijos savaitei, maisto entuziastus kviečiame iš sąrašo išsirinkti labiausiai intriguojantį restoraną bei rezervuoti staliuką jame. Visa informacija apie festivalį, restoranų aprašymai bei meniu bus publikuojami portale Skonis.lt. Taip pat skatiname sekti festivalio organizatorių – Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos, Lietuvos vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacijos – informaciją.

Lietuvos gastronomijos savaitės svečiai vėl turės galimybę internetu balsuoti už labiausiai patikusį aplankytą restoraną ir taip išrinkti Gastronomijos savaitės žvaigždę. Restoranams tai – išskirtinė proga prisistatyti, supažindinti svečius su savo idėjomis bei unikaliu stiliumi.

Tad kviečiame rezervuoti vietą patikusiame restorane ir linkime skanių įspūdžių!