Oficialus Kalėdų Senelio turizmo partneris paslaugų centrą įkurdins Kaune -Silvija Travel Tips

Suomijos kelionių agentūra „Timetravels“ atidarys klientų aptarnavimo centrą Kaune. Per artimiausius dvejus metus oficialus kelionių į Kalėdų Senelio kaimelį organizatorius ir partneris Kaune planuoja įdarbinti apie 30 klientų aptarnavimo specialistų, dirbsiančių su pagrindinėmis agentūros rinkomis visame pasaulyje.

„Kurti padalinį Lietuvoje nusprendėme pamažu. Pradėjome bendrauti su lietuvių jaunimo organizacija „Youth Leisure Network“, kuriai vadovavo Kauno paslaugų centro vadovu tapsiantis Tomas Tamulevičius. Vėliau jis atvyko semtis žinių į mūsų biurą Suomijoje, kur iškėlė idėją dalį funkcijų vykdyti iš biuro Lietuvoje. Galutinėje analizės stadijoje mums padėjo „Investuok Lietuvoje“ komanda, užtvirtinusi sprendimą kurti klientų aptarnavimo padalinį Kaune“, – teigia „Timetravels“ generalinis direktorius Mikko Koistinen.

Pradinėje investicinio projekto stadijoje bendrovė įdarbins klientų aptarnavimo specialistus, projektų vadovus, dizainerius ir kitus specialistus, kurie aptarnaus pagrindines Suomijoje įsikūrusios bendrovės funkcijas. Dėl šios priežasties kelionių organizatorius ieškos puikiai anglų kalbą mokančių ir turizmo industriją išmanančių darbuotojų. Ilgalaikėje perspektyvoje planuojama, kad iš Kaune įsikursiančio biuro būtų vykdomi pardavimai Estijoje, Latvijoje, Lenkijoje ir aplinkinėse šalyse.

„Pagrindiniame bendrovės biure Suomijoje dirba daugybė žmonių, kurie karjerą pradėjo nuo savanorystės, darbo nevyriausybinėse organizacijose, todėl priimdami darbuotojus tokį darbą laikysime vertinga patirtimi. Be to, ketiname sudaryti sąlygas Šiaurės šalių kalbų studentams atlikti praktikas ir pasisemti darbinės patirties bendraujant su tais, kuriems tai gimtosios kalbos. Kaip ir Suomijoje, geriausius studentus po praktikos įdarbinsime“, – tikina M. Koistinen.

„Timetravels“ yra viena iš pirmaujančių kelionių agentūrų, siūlančių paketus Šiaurės regiono kryptimis (Laplandija, Norvegija ir kt.) ir didžiausias šio tipo paslaugų tiekėjas Kinijoje. Praėjusiais metais bendrovės pajamos siekė beveik 7 mln. Eurų ir metai iš metų auga po maždaug 20 proc.

„Timetravel“ yra oficialus kelionių į Kalėdų Senelio kaimelį partneris, teikiantis unikalias kelionių į Laplandiją paslaugas. Bendrovė yra gavusi tai patvirtinantį „Kalėdų Senelio antspaudą“ www.timetravels.fi

Silvija Travel Tips  www.silvijatraveltips.com

Video of Silvija Travel Tips in Lapland