Press Brunch IPW 2018 – Silvija Travel Tips

“Press Brunch”- tai priešpiečiai, skirti žiniasklaidai. Čia prasidėjo pirmoji diena Denveryje, kur įvyko jubiliejinis 50-tasis JAV kelionių asociacijos IPW2018 suvažiavimas. Gražioje, vienoje seniausių ir turtingų savo istorija kvartalų Denveryje, Larimer aikštėje susirinko apie 500 žiniasklaidos atstovų iš viso pasaulio. Renginyje buvo pristatyti geriausi “Mile High City” vietos kulinarijos, geriausių restoranų ,meno ir muzikos atstovai, žurnalistus atvyko pasveikinti “US Travel Association”, “Brand USA”, VISIT DENVER ir įvairūs kiti priimančiojo miesto ir valstybės aukščiausiojo lygio pareigūnai.
Denverio televizijos 7 kanalas renginį pristatė Kolorado Valsijai. Nors oras tą rytą buvo kiek vėsokas, visi susirinkusieji Larimer aikštėje buvo pakiliai ir džiugiai nusiteikę , su planais ateinančioms
dienoms.  Mane tą  ypatingą rytmetį šildė gardi karšta kava ir sumuštiniai su lašiša ir juodaisiais ikrais, prie kurių viso renginio metu buvo nusidriekusi didžiulė eilė. Tikrai viskas  buvo labai puiku!

Press Brunch IPW 2018 – Silvija Travel Tips